Річний депозит (Universal Bank): що варто пам’ятати?

Бажаєш зберегти свої тяжко зароблені кошти та збільшити їх? Рекомендуємо поглянути на депозитний вклад. За винятком того, що сьогодні зустрічається чимало основних видів депозитних внесків, кожен з них має свої переваги. До того ж, банки можуть додавати унікальні власні переваги до кожного з них. Річний депозит в банках України на сьогодні, а також особливості збережень власних статків – тема для більш глибокого аналізу. Про це та дещо інше ми й поговоримо нижче.

Сьогодні зустрічається два базових типи депозитних вкладів

Депозит до запитання повертається на вимогу клієнта та не має періоду зберігання.

Депозит на певний термін, покладений під відсотки, які вносяться на певний термін зберігання та повністю вилучається після закінчення заданого терміну.

Депозити в банках України: що варто знати?

Види депозитів:

  1. У разі потреби відкрити рахунок не виключно в гривні підійде депозит валютного виду. Варто відмітити, що такий вид депозитного вкладу передбачає збереження активів клієнта у випадку раптового падіння курсу національної валюти.
  2. Періодично конвертувати внесок між валютами теж можливо і саме для цієї мети передбачений депозит мультивалютного виду.
  3. Екзотичний вклад – металевий депозит, що безпосередньо відштовхується від ринкової вартості дорогоцінних металів. Він користується попитом у певної категорії клієнтів.
  4. Ощадні депозити — це більш звичні вклади з порівняно низькими ставками по відсотках і скромним набором пунктів договору. Досить часто деякі банки проводять капіталізацію, яка стосується даного виду депозитів. Мається на увазі, що відраховані відсотки додаються до основної суми вкладу, збільшуючи його. Нова сума нараховується на основний рахунок при подальшому нарахуванні процентної ставки.
  5. Накопичувальний депозит був розроблений спеціально для тих, хто бажає не просто надійно зберігати власні гроші, але й збирати їх. Як показує практика, такого роду види депозитів пропонуються в рамках якихось програм, таких як житлові чи автомобільні. Такий вклад регулярно повинен поповнюватися.
  6. Розрахункові депозити — за умовами банківського договору з даного виду депозиту передбачається регулярна виплата певної суми за відсотками, наприклад, на банківську картку або вирахування певної грошової суми з обов'язковим мінімальним залишком на рахунку.
  7. Спеціалізовані умови для клієнтів передбачають депозити спеціалізованого виду. В більшості випадків, вони пропонуються працівникам того ж банку чи пенсіонерам.

Чи є сенс створювати власний депозитний рахунок в банку?

Надійне збереження власних грошей та систематичний прибуток від даного процесу – це саме те, чим депозит вам допоможе. Для того щоб зберегти та накопичити гроші вистачить просто відкрити депозит у банку. Підбираючи потрібний банк уважно досліджуйте його рівень надійності на ринку та умови депозитів, які він пропонує.

Дата публикации: 
06/07/2021 - 14:44