Особливості ощадніх рахунків в банках під відсотки

Серед найважливіших задач, які виконує будь-який банк, є залучення вкладення коштів від бажаючих осіб. В їх числі можуть бути як юридичні, так і фізичні особи. Саме завдяки задіяним у вклади грошових коштів населення та юридичних осіб банки можуть виконувати інші задачі. Виходячи з цього, правове регулювання співробітництва між власником грошей та банком слід оглянути уважніше.

 

Відповідно до закону України «Про банки» грошовий вклад представляє собою кошти в безготівковій чи готівковій формі, у валюті України або в іноземному еквіваленті. Гроші знаходяться на зберіганні на іменному рахунку вкладника та можуть бути передані йому відповідно до умов договору, який підписується перед вкладенням. Власне, договір між фінансовою установою та клієнтом узгоджується завчасно. Що слід знати про ставки депозитів в банках України сьогодні – читайте далі. 

 

Українське законодавство свідчить, що регулювання вкладень коштів в банківські установи є добровільним. Всі важливі питання, які стосуються ощадніх рахунків, попередньо узгоджуються банком та клієнтом. Важливо також пам’ятати, що додавання грошей на депозитний рахунок вимагає дотримання певних важливих умов.

 

Що ж передбачає додавання депозитних коштів 

 

Визначено, що існуючим договором депозиту може бути передбачено додавання коштів або цінних металів на інших умовах їх повернення. Такі депозити називають умовними. Тим не менш, умови не мають іти врозріз з Українським законодавством. Також існують строкові депозити, які передбачають додавання на рахунок коштів на попередньо визначений в договорі термін часу. У разі повної відсутності конкретного строку в попередньо узгодженому договорі такі депозити називають на вимогу.

 

У договорі депозитного вкладу, зокрема, відмічається наступне:

 

  1. Безпосередньо вид вкладання депозиту.
  2. Сума коштів, яка перераховується з іншого рахунку чи безпосередньо додається на депозитний рахунок.
  3. Повний термін актуальності договірного документу.
  4. Принцип сплати процентів чи прибутку в іншому зазначеному вигляді.
  5. Доступні умови дострокового розірвання договірного документу.
  6. Лише банки мають право оформляти депозитні рахунки

 

Банківських установ, які пропонують заманливі умови депозитів, вже досить значна кількість. Незважаючи на досить значну кількість таких банків, не кожен може надати насправді привабливі умови депозиту. Є і порівняно швидке рішення даного завдання, яке полягає у виборі популярного і перевіреного варіанту. Практично кожний успішний банк в Україні не перший рік працює на фінансовому ринку країни. Фахівці подібних банків щодня досліджують і аналізують фінансовий ринок. Такого роду маніпуляції здійснюються для того, щоб всі потенційні клієнти отримували вигідні можливості депозиту.

 

Надійність банку також описується його рівнем на фінансовому ринку країни. До кожного клієнта повинен бути лояльний підхід. Якщо клієнта цікавлять певні деталі депозиту, фахівці банку завжди до послуг. 

 

Джерело: https://www.universalbank.com.ua/

Дата публикации: 
14/12/2018 - 20:57