«Dow Chemical» і «DuPont» об’єднаються

Уже в найближчий час розпочнеться процес об’єднання двох відомих американських компаній «Dow Chemical» та «DuPont», що спеціалізуються на виготовленні хімікатів для потреб сільського господарства.

Повідомляється, що таке рішення було прийняте вищим керівництвом двох підприємств. Активи утвореної компанії, яка, як стало відомо, отримає назву «DowDuPont», оцінюються фахівцями у суму близько 130-ти мільярдам доларів. Згідно з планами керівництва, у подальшому утворене підприємство буде розділене на три компанії, кожна з яких буде мати власну лінію виробництва.

Зокрема, перша компанія буде виготовляти хімікати для потреб сільського господарства, такі як гербіциди, фунгіциди, інсектициди і зооциди, друге підприємство – сировину і напівфабрикати, а третій структурний підрозділ – товари тонкого органічного синтезу.

Завершити ж безпосередньо операцію по об’єднанню компаній планується уже у другій половині поточного року, а розділ компанії на три підприємства буде завершено приблизно через 2 роки.

Раздел: 
Дата публикации: 
14/01/2016 - 17:00